24 listopada 2015 14:40 | Aktualności

"Cukierek za życzliwość"

Nasi uczniowie rozpoczęli udział w IV Konkursie "Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać wolontariuszem", który jest organizowany przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła, pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty-p. Krzysztofa Babisza. Celem konkursu jest uczenie dzieci bezinteresownej pomocy potrzebującym we współpracy z Rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji.W ramach konkursu, który trwa do 15.01.2016r. uczniowie zakładają dzienniczki dobrych uczynków, w których zapisują swoje szlachetne działania(opieka nad kolegą ,koleżanką;pomoc w nauce ;pomoc w zakupach, porządkach osobie starszej;ustępowanie miejsca w autobusie osobom starszym itp.).Wszystkim zainteresowanym, życzymy nietuzinkowych pomysłów, wytrwałości w ich realizowaniu i połamania piór w utrwalaniu ich na papierze.

Inf. przyg.: A. Smolak

Zdjęcia: